4 Edycja Aktywnie Zmieniaj Siebie przed nami!

azs-uz-logo-50x50

Masz 18-35 lat? Jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego? Borykasz się z nadwagą lub otyłością? Ten program jest właśnie dla Ciebie! Naucz się dobrych nawyków i wprowadź je na stałe do swojego życia! Weź udział w już 4 edycji programu "Aktywnie Zmieniaj Siebie"!

aktywniezmieniajsiebie-lubuskie1

Indywidualne plany żywieniowe, ćwiczenia sportowe, webinary z poradami oraz telekonsultacje. To wszystko czeka na Lubuszan, chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu.

W tegorocznej edycji znajdzie się miejsce dla 20 uczestników. Już na wstępie każdy beneficjent otrzyma dostęp do zbilansowanego planu żywieniowego i poradników w formie e-booków przygotowanych przez dyplomowanego dietetyka. Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia indywidualnej telekonsultacji z dietetykiem w celu skonsultowania swojej diety i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Ze względu na wyjątkową sytuację, dla uczestników przygotowano szereg zajęć z aktywności ruchowej. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Marszobiegi, przejażdżki rowerowe, zajęcia ogólnorozwojowe, a może gry zespołowe? W specjalnej grupie wsparcia, uczestnicy będą mogli na bieżąco wymieniać nabytymi doświadczeniami. Wsparcia ze strony specjalistów również nie zabraknie. Lubuszanie będą mogli skorzystać z warsztatów oraz webinarów z poradami psychodietetycznymi. Program skierowany jest głównie do osób z nadwagą i otyłością, które mieszczą się w przedziale wiekowym 18-35 lat.

Udział w trzymiesięcznym projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Nie czekaj! Wypełnij krótki formularz poniżej i zgłoś swój akces do wzięcia udziału w projekcie!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia. Tydzień później skontaktujemy się z osobami, które zakwalifikowały się do programu.

Dodatkowe informacje