W maju rusza nowa inicjatywa! Lubuska Olimpiada Studentów (info)

azs-logoLada dzień rusza sportowa rywalizacja studentów i pracowników lubuskich uczelni wyższych. W maju odbędą się zawody w ergometrze wioślarskim, badmintonie, piłce siatkowej plażowej, tenisie ziemnym, boccia, minigolfie oraz brydżu sportowym.

losazs

Załączniki:
Pobierz plik (LOS-05.PDF)komunikat 1

Czytaj więcej...

Siatkarki Uniwersytetu Zielonogórskiego najlepsze w Lubuskiem

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w piłce siatkowej. Mistrzyniami zostały reprezentantki Uniwersytetu Zielonogórskiego po pokonaniu AWF Gorzów Wlkp. 3:0. Wśród panów najlepsi okazali się siatkarze AWF Gorzów którzy po tie-break'u pokonali zielonogórzan 3:2

28908198_10213931023888051_584197148_n.jpg29345036_10213931022608019_316534259_n.jpg

47 pływaków walczyło o tytuł Akademickiego Mistrza Lubuskiego (foto)

plywanieWe wtorek, 5 grudnia na pływalni przy ul. Wyspiańskiego akademickie reprezentacje Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego po raz czwarty rywalizowały w zawodach pływackich. Imprezę otworzyła Prodziekan WLiNoZ dr Ewa Skorupka.

 AMWL

Czytaj więcej...

Uniwersytet Zielonogórski awansował do Półfinału AMP w futsalu M

ampWe wtorek, 05.12.2017r. w Zielonej Górze odbył się mecz o tytuł Akademickiego Mistrza Lubuskiego w futsalu mężczyzn. Uniwersytet Zielonogórski pokonał AWF Gorzów Wielkopolski 9:5.

futsal amp woj

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w Biegach Przełajowych (wyniki)

azs-logoW niedzielę, 4 czerwca na stadionie UZ, przy ul. Wyspiańskiego odbyły się I Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w biegach przełajowych. Poniżej prezentujemy triumfatorów biegu w klasyfikacji kobiet i mężczyzn.

 

Czytaj więcej...

VI Festiwal Sportu Szkół Wyższych Województwa Lubuskiego zaczynamy

azs-logoJuż we wtorek, 16 maja w Sulechowie odbędzie się VI Festiwal Sportu Szkół Wyższych Województwa Lubuskiego. Darmowy wyjazd wszystkich chętnych studentów UZ odbędzie się o godz. 9:45 spod hali sportowej, ul. Prof. Szafrana 6. 

LOS

Czytaj więcej...

Zielona Góra: Harmonogram AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał D

ampMamy oficjalny plan minutowy gier Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał D. Wśród 10 uczestników znalazła się reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem.

PLAKAT rgb

Czytaj więcej...

VI Festiwal Sportu Szkół Wyższych Województwa Lubuskiego (komunikat)

azs-uz-logo-50x50We wtorek, 16 maja PWSZ Sulechów już po raz szósty będzie organizatorem Festiwalu Sportu Szkół Wyższych Województwa Lubuskiego. Poniżej przedstawiamy komunikat organizacyjny tej imprezy.

Czytaj więcej...

Losowanie przeprowadzone! Grupy eliminacyjne AMP w Piłce Ręcznej

ampW dniu dzisiejszym w Warszawie odbyło się losowanie grup eliminacyjnych Półfinału D Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Zobaczcie poniżej z kim zagra Uniwersytet Zielonogórski.

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Polski na szczeblu wojewódzkim rozstrzygnięte

ampW poniedziałek, 19 grudnia w Gorzowie Wielkopolskim. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w futsalu w którym wystąpiły trzy lubuskie uczelnie: Akademia im. Jakuba z Paradyża, AWF Gorzów Wlkp. oraz Uniwersytet Zielonogórski.

futsal-awf gorzow

Czytaj więcej...

Futsaliści zaczynają przygodę w Akademickich Mistrzostwach Polski '17

ampW poniedziałek, 19 grudnia odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski na szczeblu województwa Lubuskiego. W turnieju eliminacyjnym udział wezmą 4 uczelnie. Wśród nich jest oczywiście reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Czytaj więcej...