Droga reprezentacji UZ do Finału AMP

azs-uz-logo-50x50

Emocje po Półfinale AMP w Futsalu Mężczyzn już lekko odeszły w niepamięć. Zbliża się Finał AMP w futsalu mężczyzn rozgrywany w Poznaniu! Jednak podsumujmy wyniki naszej drużyny z ostatniego etapu turnieju. Faza grupowa rozpoczęła się przegranym meczem przeciwko Uniwersytetowi Przyrodniczemu we Wrocławiu, następnie wygrana z UE w Katowicach 6:0, która zapewniła naszej drużynie wyjście z grupy. Następnego dnia podjęliśmy Politechnikę Śląską oraz rozegraliśmy ćwierćfinał przeciwko Akademii WSB w Wałbrzychu. Pierwszy mecz przegraliśmy, jednak dzięki determinacji w drugim meczu udało się awansować do najlepszej czwórki turnieju. Półfinał rozgrywany z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach niestety przegraliśmy jedną bramką. Ostatecznie nasi futsaliści uplasowali się na 4 pozycji remisując 5:5 w meczu z PWSZ w Wałbrzychu przegrywając 1:2 w karnych. Mimo to awansujemy do Finału. Dziękujemy za te kilka dni wypełnione sportowymi emocjami i do zobaczenia w Poznaniu.

146746691 3573393126031950 1370559190166155471 n

Fot. Zdjęcia organizatora