Liga miast w brydżu

azs-uz-logo-50x50

Tonči Radelja ICL to międzynarodowe, internetowe drużynowe mistrzostwa Bridge Base Online założone w 2004 roku przez nieżyjącego już Tonči Radelję, chorwackiego profesora matematyki, który pokochał brydża i wykorzystał go jako narzędzie do nawiązywania przyjaźni.

Drużyna KU AZS Uniwersytet Zielonogórski uczestniczy w tym roku w kolejnych edycjach (letnia i jesienna) Ligi Miast. Mecze są rozgrywane co tydzień i zawsze w środę. Finał odbędzie się w środę 13 grudnia. Jesteśmy rozstawieni w grupie D. Oto adres strony internetowej mistrzostw (grupa D). https://sites.google.com/view/bbo-intercity-league/autumn-2023/group-d

Zmagania odbywają się w systemie każdy z każdym, rundy i fazy pucharowe. Zespoły podzielone są na grupy; do fazy pucharowej awansują najlepsi z każdej grupy, zwykle około 50 procent uczestników, ale w sumie nie więcej niż czterdzieści drużyn.

Nie ma ograniczeń co do liczby graczy: każdy kapitan może ustawić tylu zawodników, ilu chce, ale gracze, którzy nie grali w systemie każdy z każdym, nie powinni uczestniczyć w fazie pucharowej.

Obowiązkowy czas gry przypada na środę o godzinie 20:45-21:00 CET (czasu londyńskiego -1, stanu Nowy Jork -6), chyba że obaj kapitanowie uzgodnią inną godzinę lub dzień; ale przemieszczenia powinny być tylko zrobione wyjątkowo.

brydzzzzz

 

Dodatkowe informacje