Gorący okres u piłkarzy ręcznych! We wtorek zagrają w Pucharze Polski

azs-uz-logo-50x50Mecz za meczem, każdy o wysoką stawkę. We wtorek, 7.11 podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego rozegrają Puchar Polski z gorzowską Stalą. Pojedynek na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w Gubinie.

23261949 1473912319323298 1869066532 o

Dużo dzieje się w ostatnim czasie w środowisku szczypiornistów. W minioną sobotę reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego pokonała, po cięzkim boju ligowym MKS Mazura Sierpc 20:17. We wtorek, piłkarze ręczni stawią czoła KS Stali Gorzów w meczu Pucharu Polski. Zwycięstwo gwarantuje awans do fazy centralnej. W najbliższą niedzielę, biało-zielonych czeka wyprawa do Grudziadza, gdzie rozegrają kolejne spotkanie I ligi.

Dwa zwycięstwa w najbliższych spotkaniach byłyby wymarzonym happy-endem dla takiego scenariusza. Po kontuzji, do składu powrócił już Jakub Pawlicki. Poniżej przedstawiamy skład na mecz pucharowy:

KWIATKOWSKI Marek, ŁUKACZYN Kacper, JASIŃSKI Jędrzej, ORLIŃSKI Maciej, KOCISZEWSKI Cyprian, WIĘDŁOCHA Bartosz, MIESZKIAN Daniel, PAWLICKI Jakub, POLITO Kewin, SROCZYK Marcel, JAŚKOWSKI Marcin, SZARŁOWICZ Adam, NOWICKI Marcin, ZIENIEWICZ Jędrzej, KULIŃSKI Hubert, WIECZOREK Marek

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Stal Gorzów
hala ZSLiT, ul. Krakowska 1 - Gubin, godzina: 20:00

Relację na żywo przeprowadzi telewizja Sportnet TV.