Zbierz ekipę i zagraj o Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej

azs-logoRuszają zgłoszenia do Pucharu Zarządu Głównego AZS w Piłce Ręcznej Plażowej! W dniach 22-23 czerwca na plaży Kąpieliska w Ochli (Zielona Góra) reprezentacje klubowe Akademickiego Związku Sportowego zawalczą o mistrzostwo.

puchar AZS plakat www

Możliwość uczestnictwa w Pucharze ma każdy kto jest członkiem AZS. Jeśli jeszcze nie jesteś, zobacz jakie to proste. Podejdź do miejscowego Klubu AZS, wyrób legitymację i dołącz do grona 42000 członków w całej Polsce.

Masz już członkostwo i Twoi koledzy również?
To już możecie stworzyć mistrzowską ekipę na Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Wystarczy Wam 5 osób, które ukończyły 18 lat. Zapoznajcie się z komunikatem i regulaminem, wypełnijcie zgłoszenie i zgłoście się do swojego Klubu. Nie zwlekajcie! Termin zgłoszeń upływa w czwartek, 30.05.2019r. a liczba miejsc jest ograniczona.

Auto nie będzie Wam potrzebne. Organizator zapewnił wszystkie obiekty w bliskiej odległości i dobrej cenie. Rzut beretem dzieli internat, stołówkę i plażę Kąpieliska w Ochli, na której zostaną rozegrane zawody. Spacerem ta trasa zajmie Wam 15 minut, rowerem miejskim - 5 minut, a autobusem MZK przejedziecie zaledwie 1 przystanek. Dobra pogoda, dostęp do kąpieliska i muzyka non-stop mają być gwarantem udanego rozpoczęcia wakacji.

Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów dostępnych w załącznikach poniżej. Dodatkowich informacji udzielą:

Marek Lemański - 789 441 714 - sprawy finansowe
Dawid Piechowiak - 789 441 808 - sprawy organizacyjne

Do zobaczenia w Zielonej Górze!

Dodatkowe informacje