W naszym Klubie Capoeira żyje i wciąż się rozwija! Poczdam & Brazylia

50W ostatnich dniach sekcja Capoeiry doświadczyła wielu ciekawych przygód i wrażeń. Członkowie z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Przeczytajcie poniżej, co działo się w szeregach sekcji.

Capoeira

Czytaj więcej...

Bachanalia na sportowo - Festiwal Capoeiry (zdjęcia)

W dniach 23-25 maja odbyła się w Zielonej Górze impreza, która na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń bachanaliowych. Event ten organizowany był przez instruktora i prowadzącego sekcję Capoeira w Zielonogórskim AZS UZ - Marka Janiaka. Podczas 3 dni festiwalu można było oglądać i podziwiać nauczycieli i mistrzów tej sztuki walki z Europy i świata.

1381586 10152129204822335 4571200713246993430 n

Czytaj więcej...

"Godzina Rektorska" z Capoeirą

wzielonejW najbliższym programie Radia Index "Godzina Rektorska", którego emisja nastąpi w piątek 23 maja o godz. 12.00, spotkamy się z Markiem Janikiem - założycielem i instruktorem sekcji Capoeiry KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. W programie dowiemy się więcej o działalności sekcji oraz o festiwalu Capoeiry, imprezie kończącej sportowe Bachanalia. na sportowo. Zapraszamy.

Capoeira w Vip-roomie

wzielonejCo to jest capoeira? Jak się zapisać do sekcji, kiedy treningi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie słuchając najbliższego odcinka programu VIP ? room, którego gościem będzie Anna Frątczak założycielka i instruktorka w sekcji capoeira KU AZS UZ. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Capoeira - zapraszamy na zajęcia

capoeira GeraisCo łączy ze sobą wiele elementów m.in. muzyki, śpiewu, walki, akrobatyki, tańca i improwizacji? Odpowiedź jest prosta - Capoeira, czyli sztuka walki wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje