Zapraszamy na Aquafitness

azs-uz-logo-50x50Zapraszamy wszystkie chętne studentki i studentów do uczestnictwa w nowej formie zajęć w ofercie KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - AQUAFITNESS.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Aerobic - Fitness

azs-uz-logo-50x50Zapraszamy wszystkie chętne studentki i studentów do uczestnictwa w zajęciach Aerobic - FITNESS.

Czytaj więcej...

Bachanalia 2014: AQUA SHOW (zdjęcia)

W drugim dniu Bachanaliów, 13 maja, odbył się inauguracyjny, uniwersytecki UZ AQUA SHOW. Była to pierwsza impreza tego typu, której celem było rozpowszechnienie zajęć Aquafitness wśród studentów i studentek UZ.

P5131143

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia aerobiku!

fitnessW związku z dużym zainteresowaniem KU AZS UZ postanowił włączyć do planu fakultetów zajęcia z aerobiku. W czwartek  14.11.2013r. odbędzie się pierwsze spotkanie wszystkich chętnych. Treningi odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 20.30 w sali gimnastycznej UZ przy ul. Podgórnej 50. Aby móc wziąć w nich udział należy wykupić legitymację AZS uprawniającą do korzystania z fakultetów. Zajęcia prowadzić będzie instruktorka fitnessu - Marta Dalecka.

Żaneta Andrzejewska zagościła w VIP roomie (wideo)

wzielonejZapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z wizyty Żanety Andrzejewskiej w VIP roomie.

Czytaj więcej...

Aeorobik w VIP-Roomie

wzielonejZapraszamy na kolejną odsłonę VIP roomu. Dziś gościem Radia Index będzie Żaneta Andrzejewska - instruktorka fitness, prowadząca zajęcia fakultatywne  z aerobiku w KU AZS UZ. Początek audycji o godzinie 9.30.

Dodatkowe informacje