Nasz zawodnik - Alex Koch Mistrzem Polski Ju-Jitsu w kategorii U-21!

50W sobotę, 28 stycznia w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Ju-Jitsu. W imprezie organizowanej przez Polski Związek Ju-Jitsu wzięło udział ponad 250 zawodników i zawodniczek z najsilniejszych klubów z całej Polski.

jj

Duży sukces odniósł zawodnik KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Alex Koch, który w konkurencji Ne-waza, w kategorii wiekowej U-21, w wadze -77kg zdobył I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Polski. Wszystkie stoczone walki zostały zakończone przed czasem, a w swojej walce finałowej nasz zawodnik pokonał swojego rywala z Gold Team Polska przez poddanie. Tym samym Alex zdobył kolejne 60pkt w swojej kategorii wagowej w rankingu PZJJ i umocnił się na jego czele.

W marcu w Atenach odbędą się Mistrzostwa Świata Ju-Jitsu U-21, na których nasz zawodnik będzie reprezentować barwy naszego Kraju. Wiążemy spore nadzieje z w/w imprezą, gdyż Alex Koch w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata U-21 w Madrycie zdobył brązowy medal dla Polski.

Dodatkowe informacje