Koszykarze KU AZS UZ biją mistrza

Mariusz Małachowski przedziera się przez obronę OdkrywcyOdkrywcy na wakacjach. Tak w krótkich słowach możemy podsumować to, co działo się w hali przy. ulicy Wyspiańskiego. Koszykarze KU AZS Zielona Góra w drugiej kolejce rozgromili trzykrotnego mistrza RDBL 74:99 (16:24, 16:29, 21:20, 21:26).

Po dwóch kwartach na tablicy pojawił się wynik 32:53 i był trafnym określeniem tego, co działo się w pierwszej części spotkania. Odkrywcy w dwóch początkowych kwartach nie mieli nic do powiedzienia. Akademicy co chwilę karcili przeciwnika rzutami z dystansu i bardzo dobrą grą podkoszową. Raziła przy tym wysoka nieskuteczność "podróżników".

Obraz gry poprawił się nieznacznie w trzeciej i czwartej odsłonie (21:20, 21:26), ale to było zdecydowanie za mało, aby pokonał głodnych zwycięstwa koszykarzy KU AZS UZ.