Znamy grupy i terminarz 2. ligi piłki siatkowej na sezon 19/20!

azs-uz-logo-50x50W dniu dzisiejszym Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował grupy oraz terminarze 2. ligi piłki siatkowej mężczyzn. Po sezonie gry w grupie "północnej" akademicy wracają do grupy czwartej. Zielonogórzanie zainaugurują sezon we własnej hali 28 września.

PS

Czytaj więcej...

Nowy-stary Trener wraca z pomysłami! Dopinamy skład siatkarzy

azs-uz-logo-50x50Wiktor Zasowski wraca po roku przerwy na stanowisko pierwszego szkoleniowca siatkarzy KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. W linii obrony wciąż pozostanie w grze. Na ławce trenerskiej, jako drugi Trener usiądzie Robert Sokal.

Wiktor

Czytaj więcej...

Siatkarze UZ w drodze na Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski

ampReprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego ruszyła do Katowic, by od piątku, 12.04 rywalizować w Półfinałach Strefy D Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężcyzn.

amp

Czytaj więcej...

10 medali pływaków na Akademickich Mistrzostwach Polski (foto)

ampW dniach 4-6 kwietnia 2019r. w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostw Polski w pływaniu kobiet i mężczyzn. Blisko 850 studentek i studentów z 74 uczelni, wzięło udział w zawodach wśród których było wielu reprezentantów Polski i finalistów mistrzostw Polski.

pływanie

Czytaj więcej...

Siatkarze walczą o pierwsze zwycięstwo w półfinale play-off

azs-uz-logo-50x50Już niebawem, bo w najbliższą sobotę 23 marca nasi siatkarze rozegrają mecz z MKS Orzeł Międzyrzecz. Ten emocjonujący pojedynek odbędzie się w hali sportowej przy ul. Prof. Szafrana 6 o godzinie 20:00. Wstęp jest wolny!

PS

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi z awansem do Finałów AMP (foto)

ampRywalizacja o mistrzowski tytuł w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym mężczyzn rozpoczęta. Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSZ w Nysie był organizatorem półfinału "D", który rozegrano 15-17 marca 2019r.

TS

Czytaj więcej...

Bez zwycięskiego seta w Międzyrzeczu. Siatkarze przegrywają dwukrotnie

azs-uz-logo-50x50Początek półfinałowej fazy play-off nie okazał się szczęśliwy dla siatkarzy. W sobotę i niedzielę, biało-zieloni przegrali z Orłem Międzyrzecz 0:3. Szansą na przedłużenie gry akademików będzie mecz nr 3, który zaplanowano na sobotę, 23 marca w Zielonej Górze.

Radio Index: Tak jak obiecali, tak uczynili! Siatkarze w TOP 4 drugiej ligi

indexSiatkarze AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego gładko przeprawili się przez Noteć Czarnków w piątym meczu ćwierćfinału fazy play-off drugiej ligi. W środę, 06.03 akademicy przed własną publicznością wygrali 3:0.

Czytaj więcej...

Wszystko wyjaśni się w środę! W siatkarskich play-off stan 2:2

azs-uz-logo-50x50Piątym pojedynkiem zakończą się zmagania w fazie play-off z Notecią Czarnków. W sobotę, 02.03 zielonogórzanie ulegli gospodarzom 1:3, by dzień później odwdzięczyć się odwrotnym rezultatem. O tym, który zespół awansuje dowiemy się w środę o godz. 17:30.

DSC0790

Czytaj więcej...

Sobota gładko, niedziela z problemami! Stan w play-offach 1:1

azs-uz-logo-50x50Pierwszy weekend fazy play-off za Nami. Podopieczni Krzysztofa Dobka koncertowo zwyciężyli w sobotę 3:0. Dzień później, czarnkowianie postawili cięższe warunki, co zakończyło się porażką akademików 2:3.

 siatkowka

Czytaj więcej...

Zaczynamy walkę w play-off! Siatkarze podejmują Noteć Czarnków

azs-uz-logo-50x50Szesnaście rozegranych spotkań i dziewięć zwycięstw to bilans rundy zasadniczej zielonogórskich siatkarzy. To jednak nie koniec sezonu! Podopiecznych Kzysztofa Dobka czeka walka w play-off. Już w sobotę biało-zieloni podejmą MKS Noteć Czarnków. 

Czytaj więcej...