Legitymacje 2023/24! Kup On-line!

azs-logoRozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim ruszyła w naszym Klubie sprzedaż legitymacji AZS na sezon 2023/24. Wszystkie dotychczasowe karty utraciły ważność! Nowi członkowie wyrabiają legitymacje na portalu https://azs.pl/legitymacja-azs. Osoby, które są z nami od zeszłego roku przedłużają ich ważność po zalogowaniu się do swojego konta!
legitymacje azs 2022 23

Czytaj więcej...

Startujemy z nową sekcją "Grupa Ukraina"

azs-uz-logo-50x50Ruszyła w naszym Klubie nowa sekcja pod nazwą "Grupa Ukraina" skierowana do wszystkich obywateli Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju po 24.02 i mają status uchodźcy. Takie osoby w cenie 30 zł mają dostęp do wszystkich zajęć sportowych oferowanych przez nasz Klub (fitness, siłownia, zajęcia sekcji uczelnianych i sportowych za zgodą trenera) oraz ubezpieczenie NNW 6500 zł. Przedstawiamy Wam Alinę, która miesiąc temu przybyła do naszego kraju z południa Ukrainy. Pomoże Wam ona w wyrobieniu legitymacji i odpowie na każde pytanie pod numerem telefonu: 789 441 808 lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

fb-08452

Czytaj więcej...

Tniemy ceny! 2 semestr 40% TANIEJ!

azs-logoRozpoczynamy 2 semestr roku akademickiego 2021/22! Z tego powodu wszystkie legitymacje NNW 6500 zł przeceniamy o 40%! Teraz w nowej, niższej cenie jako studenci UZ możecie zyskać dostęp do siłowni i zajęć treningu funkcjonalnego do końca czerwca za jedyne 93 zł! Dodatkowo pojawiła się nowa sekcja - Koszykówka mężczyzn. Legitymacje wyrabiamy na portalu planeta.azs.pl

legitymacje azs baner

Czytaj więcej...

Legitymacje 2021/2022 czyli Planeta AZS! Kup Legitymację On-line!

azs-logoRozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim ruszył nowy system legitymacji AZS. Wszystkie dotychczasowe karty, utraciły ważność! Od 1.10.2021r. legitymacje wyrabiamy na portalu planeta.azs.pl

legitymacje azs baner

Czytaj więcej...

Nowa legitymacja AZS już w sprzedaży! Kupujemy on-line!

azs-logoRozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim ruszył nowy system legitymacji AZS. Wszystkie dotychczasowe karty, utraciły ważność! Od 1.10.2020r. legitymacje wyrabiamy na portalu legitymacje.azs.pl.

legitka AZS

Czytaj więcej...

Tak tanio nie ma nigdzie! Legitymacje 2019/2020 są już w sprzedaży!

azs-uz-logo-50x50Jednorazowa, roczna składka daje Tobie: wstęp na nasze zajęcia, ubezpieczenie NNW oraz zniżki w Polsce i za granicą. Nie wierzysz? Spróbuj i dołącz do wielkiej rodziny AZS! Całoroczny wstęp na siłownię już za 12,90 zł miesięcznie!

lp-intro-1

Czytaj więcej...

W Zielonej Górze kosimy nawet na zimę! Siłownia od 0,62 zł dziennie

azs-uz-logo-50x50Zarząd KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego widząc spore zainteresowanie legitymacjami członkowskimi w roku akademickim 2018/2019 po raz kolejny wprowadza nowe, niższe ceny na legitymacje STANDARD. Teraz kolej właśnie na Ciebie!

legitymacje40-str

Czytaj więcej...

Tniemy ceny równo! Od lutego ceny legitymacji STANDARD spadają!

50Ale szok! Zielonogórski AZS widząc spore zainteresowanie legitymacjami członkowskimi w roku akademickim 2016/2017 wprowadza nowe, niższe ceny na legitymacje STANDARD. Mamy już ponad 450 członków. Teraz przyszła kolej właśnie na Ciebie!

nowe ceny

Czytaj więcej...

Macie postanowienia na 2017 rok? Zrealizujcie je w zielonogórskim AZS!

50Kilkaset członków, mnóstwo różnych dyscyplin oraz niezliczone godziny dobrej zabawy. Nie wierzysz? Spróbuj i dołącz do wielkiej rodziny AZS! Jednorazowa, roczna składka daje Tobie: wstęp na nasze zajęcia, ubezpieczenie NNW oraz zniżki w Polsce i za granicą.

plakat promo

Czytaj więcej...

Składki członkowskie na rok akademicki 2015/2016

legitymacjaW roku akademickim 2015/16 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego proponuje studentom pięć różnych zajęć fakultatywnych, na których będą prowadzone zajęcia z opiekunem:

Czytaj więcej...

Oferta dla członków AZS

azs-uz-logo-50x50Dla wszystkich członków AZS mamy specjalną ofertę. Nasz ubezpieczyciel - AXA Polska S.A. - zaprasza do korzystania z programu rabatowego i oferuje wiele zniżek.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje