Szatnia Akademików: Michał Jucha

azs-uz-logo-50x50W Szatni Akademików zaglądamy do siłowni KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Naszym gościem jest Michał Jucha, który koordynuje zajęcia i przygotowuje się do otwarcia sekcji trójboju siłowego.

Szatnia Akademików: 6 bieg dla transplantacji

indexPrzed nami 6. bieg dla transplantacji. Już 7 czerwca rozpocznie się impreza, której bieg główny będzie liczył 6 kilometrów. Więcej informacji na temat tej imprezy przedstawiła Marcinowi Krzywickiemu w ostatnim wydaniu "Szatni Akademików" Małgorzata Ratajczak-Gulba - kierownik Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Zebranie i podsumowanie dokonań sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

We wtorek 30 września w Raculce odbyło się zebranie sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, które było okazją do podsumowania dokonań sekcji w ostatnim roku, a także wyboru Rady Sekcji na nowy 2014/15 rok akademicki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bachanaliowe zawody pływackie

plywanieSekcja pływania i ratownictwa wodnego KU AZS UZ zaprasza 20 maja 2014 roku o godz. 11.00 na pływalnie przy ul. Wyspiańskiego 17 na bachanaliowe zawody pływackie studentów kierunku "Wychowanie fizyczne" o Puchar Dziekana Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu.

Czytaj więcej...

Biegu o Puchar Rektora (zdjęcia)

Bieg o Puchar RektoraZapraszamy do galerii zdjeć z Biegu o Puchar Rektora.

Czytaj więcej...

Macaron Cup 2013. Zobacz zdjęcia, wyniki i wideo

Macaron Cup 201321 maja 2013 roku na pływalni przy ul. Wyspiańskiego 17 odbyły się bachanaliowy zawody pływackie "Macaron Cup". Studenci rywalizowali w konkurencjach 50 m. stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym oraz w sztafecie 4 x 50 m. stylem dowolnym. Jak we wszystkich bachanaliowych imprezach sportowych i w zawodach pływackich nie mogło zabraknąć elementów rozrywkowych.

Czytaj więcej...

Poniedziałkowe imprezy bachanaliowe

Dziś kolejny dzień imprez bachanaliowych. Zapraszamy na mecze piłki nożnej, a także Volleyball Students Cup.

Czytaj więcej...

Test Coopera da Wszystkich (relacja, zdjęcia)

W sobotę, 18 maja odbyła się kolejna edycja Testu Coopera dla Wszystkich 2013. Na stadionie przy ul. Wyspiańskiego pojawiło się sporo biegaczy, a to wszystko za sprawą "idealnych" warunków atmosferycznych.

2013-05-18-test-coopera-2013-zdjecia 05 20130518 1022176645

Czytaj więcej...

Imprezy sportowe na weekend

Siatkówka plażowa, capoeira, test Coopera - na te imprezy serdecznie zapraszamy już w najbliższy weekend.

Czytaj więcej...

Bachanalia 2013 na sportowo

azs-uz-logo-50x50Przed nami Bachanalia 2013. Dziś przedstawiamy plan imprez sportowych organizowanych przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Zielonogórskiego, które potrwają od najbliższej soboty 18  maja do piątku 24 maja.

Czytaj więcej...

Test Coopera dla Wszystkich już w sobotę 18 maja

W najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Wyspiańskiego odbędzie się kolejna edycja Testu Coopera dla Wszystkich. Akademicki Związek Sportowy zaprasza: Sprawdź swoją moc podczas 12-minutowego biegu! Pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 10.00, a każdy kolejny co 30 minut.

6918

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje