Była walka, emocje i serce! Zabrakło 80 sekund do szczęścia

azs-uz-logo-50x50Szaleńcza gonitwa, walka i ambicja cechowały ostatni mecz w wykonaniu zielonogórskich akademików. Przy wyniku 6:12 wydawało się, że już po meczu jednak biało-zieloni podnieśli się i konsekwentną grą wyszli na dwubramkowe prowadzenie. 

PR

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Kto śpiewa, kto gra, kto jest "turbokozakiem"?

indexPiłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego szykują się do najważniejszych meczów sezonu, które będą na wagę utrzymania w I lidze. Stawka ogromna, nerwy i presja też będą rosły, dlatego w Szatni Akademików było totalnie odwrotnie!

Czytaj więcej...

Wszyscy na Łódź! Szczypiorniści wkraczają w najważniejszy okres

azs-uz-logo-50x50Zaplanowana na weekend 17. kolejka I ligi piłki ręcznej z lekkim opóżnieniem zawita do Zielonej Góry. Ze względu na udział łodzian w Finale Mistrzostw Polski Juniorów, szczypiorniści rozegrają swój pojedynek we wtorek, 19 marca.

reczna mecz-lodz

Czytaj więcej...

Zabrakło skuteczności. Szczypiorniści przegrywają w Ostrowie 25:30

azs-uz-logo-50x50Niepowodzeniem zakończył się piątkowy pojedynek pierwszoligowych piłkarzy ręcznych. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego nie wykorzystywali sytuacji rzutowych, co poskutkowało porażką w Ostrowie 25:30.

pr

Czytaj więcej...

Hady: Mecz mógł się podobać! To był najlepszy nasz mecz w tej rundzie

azs-uz-logo-50x50Jednobramkową porażką zakończyło się sobotnie spotkanie piłki ręcznej w Grodkowie. Miejscowy Olimp zwyciężył nad ekipą biało-zielonych 24:23 (10:10). O przyczynach porażki opowiedział bramkarz zielonogórzan Maciej Hady dla portalu terazgrodkow24.pl

Czytaj więcej...

Lider za silny! Olimpia ze zwycięstwem w Zielonej Górze

azs-uz-logo-50x50Porażką akdemików zakończyło się sobotnie spotkanie I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego nie dali rady najsilniejszej jak dotąd ekipie z Piekar Śląskich. 

pr

Czytaj więcej...

Szczypiorniści od porażki rozpoczynają rok we własnej hali (foto)

azs-uz-logo-50x50Serce było, zabrakło zimnej krwi. Szczypiorniści po długiej nieobecności przed zielonogórską publicznością nie odnotowują kolejnego zwycięstwa w pierwsze lidze. WKS Grunwald Poznań wywozi 3 oczka po konsekwetnie rozegranym spotkaniu.

reczna

Czytaj więcej...

Po 10 tygodniach przerwy wracają na ligowy parkiet w Zielonej Górze!

azs-uz-logo-50x50Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego po 10 tygodniach przerwy, zaprezentują się przed własną publicznością. Biało-zieloni w sobotni wieczór podejmą WKS Grunwald Poznań.

reczna mecz

Czytaj więcej...

Udane zakończenie 1. rundy! Szczypiorniści podbili MKS Wieluń

azs-uz-logo-50x50Niebywale emocjonujący pojedynek w Wieluniu rozegrała ekipa zielonogórskich piłkarzy ręcznych. W sobotę, podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego pokonali 5. zespół w tabeli ligowej 24:22.

reczna wielun

Czytaj więcej...

Ale to był mecz! U szczypiornistów znów decydowały karne

azs-uz-logo-50x50Po raz kolejny nie wystarczył regulaminowy czas gry, by wyłonić zwycięzcę sobotniego pojedynku piłkarzy ręcznych. Z syreną końcową zielonogórzanie remisowali z czwartą siłą ligi 26:26. W rzutach karnych zwyciężyła Siódemka Legnica 3:1.

PR

Czytaj więcej...

Ostatni mecz ligowy w roku przy Szafrana. AZS UZ vs. Siódemka Legnica

azs-uz-logo-50x50Już w sobotę, 1.12 zielonogórscy szczypiorniści rozegrają ostatni pojedynek ligowy w roku 2018 we własnej hali. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą czwartą siłę 1. ligi MSPR Siódemkę Miedź Legnica.

PR

Czytaj więcej...

Podkategorie