Zmieniamy godziny na weekend! Siłownia czynna popołudniami

silowniaW związku z licznymi prośbami informujemy, iż siłownia przy ul. Podgórnej w weekendy będzie czynna w godzinach 14:00-18:00. Szczegółowy i zaktualizowany plan pracy siłowni znajdziecie w zakładce PLAN ZAJĘĆ SEKCJI I FAKULTETÓW AZS.

Program Aktywnie Zmieniaj Siebie rozpoczęty! Zaczynamy przemiany

azs-uz-logo-50x50Aktywnie Zmieniaj Siebie się rozkręca. Zakończyły się diagnozy i pomiary. W poniedziałek, 07.01 odbyły się konsultacje z psychologiem i trenerem personalnym. Plany żywieniowe i zalecenia zostały ułożone, a uczestnicy otrzymują już pyszne posiłki pod same drzwi. 

Ewa Sapenko

3 zgłoszenia na 1 miejsce! "Aktywny Zielonogórzanin" - rusza drugi etap

azs-uz-logo-50x50Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do pilotażowego projektu "Aktywny Zielonogórzanin". Otrzymaliśmy ogromną liczbę ankiet, spośród których wyselekcjonowaliśmy kandydatów do drugiego etapu. 

az-2-small

Czytaj więcej...

Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2018 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

Lato, lato wszędzie! Do zobaczenia po wakacjach!

Informujemy, że na czas wakacji strona KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zostaje zawieszona. Godziny i dni otwarcia biura klubu można śledzić na bieżąco w zakładce KONTAKT. Strona ponownie wystartuje od września. Życzymy udanych wakacji!

wakacje

Sprawdź w jakich dniach Biuro Klubu oraz siłownie będą nieczynne!

zamknieteZe względu na przerwę świąteczną informujemy, że biuro klubu oraz siłownia A (ul. Podgórna) będą nieczynne w dniach 24.12-03.01. Dla spragnionych ćwiczeń, siłownia B (ul. Prosta) będzie funkcjonować w dniach 27-30.12. 

Strefa AZS na Miejskim Festynie Rodzinnym z okazji 20 lat Radia Index!

indexW środę, 23 maja na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego odbył się Miejski Festyn Rodzinny z okazji 20-lecia Radia Index. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego też tam był, prezentując kilka wybranych sekcji.

azs

Czytaj więcej...

Dobrze pływasz? Weź udział w grudniowym, V Meczu Pływackim!

azs-uz-logo-50x50We wtorek, 4.12 o godz. 12.00 na pływalni MOSiR przy ul. Wyspiańskiego 17 w Zielonej Górze, odbędzie się V Mecz Pływacki między akademickimi reprezentacjami Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry. 

plywa

Czytaj więcej...

Bieg o Puchar Rektora 2018: Od dziś ruszają zapisy!

azs-uz-logo-50x50W środę, 23 maja w ramach imprez bachanaliowych odbędzie się Bieg o Puchar Rektora. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania trasę o długości jednego kilometra, przebiegającą od rektoratu UZ do pomnika Bachusa i z powrotem.

bieg

Czytaj więcej...

Biuro AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w piątek nieczynne!

zamknieteUprzejmie informujemy, że w piątek, 2 listopada br. biuro Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w kolejnych dniach! 

UZ wicemistrzem Polski na AMP w pływaniu w kat. Uniwersytetów

ampW dniach 20-22 kwietnia 2018 r. w największym kompleksie basenowym w Polsce, w poznańskich Termach Maltańskich, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu kobiet i mężczyzn.

AMP

Czytaj więcej...