UZ wicemistrzem Polski na AMP w pływaniu w kat. Uniwersytetów

ampW dniach 20-22 kwietnia 2018 r. w największym kompleksie basenowym w Polsce, w poznańskich Termach Maltańskich, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu kobiet i mężczyzn.

AMP

Czytaj więcej...

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych

kartka wielkanocna-2013

Nowe godziny funkcjonowania biura klubu w semestrze zimowym 17/18!

logo_azsRuszył zimowy semestr studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim. W związku z tym zaktualizowaliśmy godziny funkcjonowania biura klubu ważne od środy, 04.10.2017r. Zapoznajcie się z Nimi koniecznie poniżej lub w zakładce "kontakt".

Czytaj więcej...

Sprawdź w jakich dniach Biuro Klubu oraz siłownie będą nieczynne!

zamknieteZe względu na przerwę świąteczną informujemy, że siłownie będą nieczynne w dniach 01-02 kwietnia 2018r., zaś biuro Klubu w dniach 30-02 kwietnia 2018r.. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia we wtorek! 

Konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50!

azs-uz-logo-50x50Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłasza konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50 w roku akademickim 2017/2018. Wszystkie szczegóły zamieszczamy poniżej.

strong

Czytaj więcej...

Biuro AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w piątek nieczynne!

zamknieteUprzejmie informujemy, że w piątek, 23 marca br. biuro Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. W poniedziałek biuro działa zgodnie z terminarzem!

Zobacz koniecznie w jakich dniach biuro klubu i siłownia będą nieczynne!

zamknieteZe względu na długi weekend majowy przedstawiamy Wam szczegółowy terminarz pracy biura Klubu oraz siłowni. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Widzimy się po już wkrótce. Do zobaczenia jak najszybciej!

Czytaj więcej...

14.01 siłownia (ul. Podgórna) nieczynna! Zapraszamy w poniedziałek

zamknieteInformujemy, że z przyczyn losowych w niedzielę 14 stycznia 2018r. siłownia przy ul. Podgórnej 50 będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w poniedziałek!

Siatkarze na wakacjach, futsaliści walczą o podium. Co u szczypiornistów?

indexAkademicy nie zagrali o 7. miejsce z Olavią Oława. Futsaliści wciąż pozostają w walce o najniższy stopień podium. Co na święta u piłkarzy ręcznych? Wejdź do Szatni Akademików i dowiedz się więcej...

szatnia akademikow

Czytaj więcej...

Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2017 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

Wszystko zgarnięte, co możliwe! Podsumowanie ostatniego weekendu

50Świetny weekend w wykonaniu naszych akademików. Na arenach ligowych pozostali tylko futsaliści i piłkarze ręczni. Obydwie reprezentacje w sobotnich pojedynkach rozprawiły się z przeciwnikami zgarniając pełną pulę punktów.

wyniki tabele

Czytaj więcej...