Mamy mistrzostwo III ligi piłki siatkowej kobiet !

azs-uz-90x90Niedzielny mecz piłki siatkowej zapamiętamy na długo! 24 marca 2024 r. o godz. 14:00 w hali na Szafrana, o pierwsze miejsce walczyły drużyny Grupa Polcontrol AZS UZ oraz UKS Ares Nowa Sól.

DSC 1810 1

Trybuny pękały w szwach od ilości kibiców, którzy przyszli dopingować swoje faworytki przy akompaniamencie bębnów. Pierwszy set z miażdżącą przewagą zdobyły akademiczki. Drugi set był widowiskiem pełnym emocji i determinacji obu drużyn, jednak w tym starciu Ares Nowa Sól skradła seta zielonogórskim siatkarkom. W trzecim secie napięcie wśród kibiców jeszcze bardziej wzrosło, a ducha rywalizacji było czuć w powietrzu. Set z przewagą pięciu punktów wygrały zielonogórzanki.

DSC 1798 1

Czwarty set miał zadecydować o zwycięstwie biało-zielonych lub przedłużeniu gry. Obie drużyny walczyły zacięcie o każdy punkt, jednak to Grupa Polcontrol AZS UZ pokazała, że zasługują na tytuł mistrzyń turnieju i uzyskanie biletu do półfinałowych rozgrywek o wejście do II Ligi. Rozkład setów (25:12, 28:30, 25:20, 25:19).

Gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów w meczach o przejście do II Ligi.