Walka o zwycięską bramkę! AZS UZ przeciwko AZS UŚ Katowice

azs-uz-90x90Czego nie można zarzucić zielonogórskim futsalistkom? Na pewno braku determinacji! 24 marca 2024r. o godz. 17:00 w Hali Sportowej przy Szafrana 6 AZS UZ zmierzył się z AZS UŚ Katowice w I Lidze futsalu kobiet. Decydująca miała okazać się jedna bramka.

DSC 0997 1

Nasza reprezentacja w pierwszej połowie meczu miała trudności w grze w obronie oraz nie wykorzystywała okazji do strzelenia gola. Pierwszą bramkę w meczu zdobyła drużyna AZS UŚ Katowice. Zielonogórzanki nie poddały się i do końca pierwszej połowy wyrównały wynik. W drugiej połowie spotkania rozpoczęła się walka o zdobycie prowadzącej bramki, którą strzeliły futsalistki AZS UZ w 29 minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla biało- zielonych.