Siły wystarczyło na 45 minut (zdjęcia)

Zakończył się mecz kontrolny pomiędzy pierwszoligowymi zespołami: KU AZS UZ Zielona Góra i KPR Wolsztyniak Wolsztyn. W sparingu lepsza okazała się ekipa z Wielkopolski, zwyciężając na terenie rywala 31:21 (13:11).

Wynik nie obrazuje przebiegu całego spotkania. W pierwszej połowie trwała zacięta walka, a tablica przy zejściu na przerwę wskazywała zaledwie dwa oczka przewagi zespołu prowadzonego przez Wojtka Hanyża. Kolejne akcje również nie wyłoniły bezsprzecznego lidera. Niestety, pod koniec drugiej odsłony akademicy nie wytrzymali tempa i odpuścili. Tą sytuację szybko wykorzystał Wolsztyniak o czym mówi wynik końcowy.

KU AZS UZ Zielona Góra - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 21:31 (11:13)

Ostatni sparing udowodnił, że stać Nas na zaplecze Superligi, jednak żeby się utrzymać trzeba cały czas pracować, nie poddawać się i walczyć do ostatniej sekundy.

Już niebawem portal Sportowa Zgora opublikuje zapis wideo i wywiad z trenerami, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.