Widowiskowy pojedynek piłki ręcznej mężczyzn. Wygrana akademików!

azs-uz-90x90

W sobotę 2 marca 2024 roku biało-zieloni pokonali na własnym parkiecie drużynę UKS Lider Swarzędz z wynikiem 31:28, zapisując na swoim koncie niezwykle cenne 3 punkty.

431087059 897458079055720 7542745774805401836 n

Od samego początku obie drużyny zaprezentowały determinację i umiejętności, które składały się na widowiskową rywalizację. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, a obie drużyny nie odstępowały siebie na krok. Druga połowa meczu przyniosła jeszcze więcej emocji.

Ostatecznie po wyczerpującym pojedynku zwycięstwo odniosła drużyna Olimpu AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, pokonując drużynę UKS Lider Swarzędz z wynikiem 31:28.

Mecz był prawdziwą ucztą dla fanów piłki ręcznej, dostarczając niezapomnianych chwil i emocji. Obie drużyny zasługują na uznanie za wspaniałą grę i walkę do samego końca.