O bramkę do remisu! Olimp AZS UZ vs MKS Real Astromal Leszno

azs-uz-90x90Wieczór 23 marca 2024 r. dostarczył niezwykłych emocji fanom piłki ręcznej! W Hali Sportowej na ul. Szafrana 6 na parkiecie rywalizowały reprezentacje I Ligi mężczyzn- Olimp AZS UZ oraz MKS Real Astromal Leszno. Od pierwszego gwizdka sędziego do ostatnich sekund meczu, atmosfera spotkania była bardzo napięta!

DSC 0994 2

Pierwsza połowa meczu przysporzyła problemów zielonogórskim szczypiornistom. Akademicy sprawiali wrażenie, jakby nie mogli odnaleźć się na boisku. Zły sen jednak minął i już po pierwszej połowie biało-zieloni szczypiorniści prowadzili 14:12. Druga połowa meczu była niesamowitym widowiskiem dla zgromadzonych na trybunach kibiców. Obie drużyny nie odstępowaly siebie na krok. Ostatnie minuty meczu były niezwykle emocjonujące, gdy obie drużyny walczyły o ostatnią bramkę, która mogłaby zadecydować o zwycięstwie. O wyniku końcowym miał przesądzić rzut karny reprezentacji Olimp AZS UZ, który jednak okazał się nietrafny i zakończył ostatecznie spotkanie wygraną MKS Real Astromal Leszna 27:26.