Zwycięstwa na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu

azs-uz-logo-50x50

Złoty medal MMP i brązowy medal MP w kategorii seniorek wywalczyła Agata Pałka z sekcji ju-jitsu naszego Klubu.
Obecnie Agata przebywa w Japonii gdzie przygotowuje się do dalszej części sezonu, w tym AMP w Judo
Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

393620500 835802081887987 2267619400681073169 n

Czytaj więcej...

Zapraszamy do "Szatni Akademików". Dziś w programie przedstawicielka judo - Agata Pałka.

 

Pięć medali na Otwartych Mistrzostwach Polskiej Akademii Ju Jitsu

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 16 listopada w miejscowosci Konotop odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju Jitsu. Zawodnicy naszego Klubu zdobyli czołowe lokaty w tym turnieju, przywożąc pięć krążków do Zielonej Góry.

Podium Miłosz Stroiński

Czytaj więcej...

Wiktoria Mulka zgarnęła 2 srebrne medale na ME!

azs-uz-logo-50x50Pod koniec października na Mistrzostwach Europy w Ju Jitsu w Bolonii Nasza zawodniczka Wiktoria Mulka zdobyła dwa srebrne medale w konkurencji Ne-Waza i Fighting. Trenerem sekcji jest Maciej Sikora. Serdeczne gratulacje!

mulka_wiktoria

Sukcesy sekcji Ju jitsu i Judo na Mistrzostwach Polski

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 06.10 zawodnicy sekcji Ju-Jitsu i Judo zdobyli czołowe lokaty podczas Mistrzostw Polski Kata Ju-Jitsu Parami oraz Mistrzostw Polskiej Akademii Ju-Jitsu.

jujujjuj

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Polski w ju-jitsu dla zielonogórskiej reprezentacji AZS

azs-uz-logo-50x5015 kwietnia br. zawodnicy sekcji ju-jitsu Karolina Tomiak i Szymon Habura w Sochaczewie siegneli po Mistrzostwo Polski w konkurencji duo system junior. Ponadto Marcin Jancy na VI Ogolnopolskim Turnieju Sztuk Walki zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling.

IMG 20180415 175445

Złote medale i tytuły Mistrzów Polski w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami

azs-uz-logo-50x50W minioną sobotę, 21.10 zawodnicy sekcji Ju-Jitsu KU AZS Uniwerytetu Zielonogórskiego zdobyli złoty medal i tytuł mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Seniorów w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami.

medaliści MP Juniorów 3

Czytaj więcej...

Roi się od sukcesów sekcji Ju-Jitsu! Kolejny Puchar dla Zielonej Góry

azs-uz-logo-50x50W ostatnia sobotę, 30.09 w Słupsku Maciej Sikora i Radosław Tomiak obronili Puchar Polski Seniorów w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w najbliższych imprezach sportowych.

Sukcesy reprezentantów ju-jitsu! Puchary Polski i złoto w Balkan Open

azs-uz-logo-50x50Miniony tydzień był niezwykle chojny dla zawodników sekcji zielonogórskiego ju-jitsu. W sobotę, 16 sierpnia w Sochaczewie łupem padły Puchary Polski, zaś kilka dni później złoto w Balkan Open!

ju-jitsu

Czytaj więcej...

Złoto Alexa Kocha w Pucharze Polski w Sochaczewie. To nie koniec!

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 16 września w Sochaczewie odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu. Po czterech walkach najlepszy okazał się reprezentant KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Alex Koch. Wielkie gratulacje!

jj

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny - 2 złota naszego reprezentanta!

azs-uz-logo-50x50Miło Nam poinformować, iż na szczecińskim Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Ju-Jitsu, nasz zawodnik Alex Koch zdobył 2 złote medale: w klasyfikacji U-21 i seniorów. Wszystkie 7 walk zakończył przed czasem.

Alex Koch

 

Dodatkowe informacje