Chwile grozy na Szafrana!

azs-uz-90x90Drugi dzień rozgrywek Turnieju półfinałowego o awans do 2 ligi piłki siatkowej kobiet, przyniosł jeszcze więcej emocji niż dzień poprzedni. 6.04.2024r. w Hali Sportowej na ulicy Szafarna 6 mecze rozegrały drużyny MKS MOS Płomień Sosnowiec i PV Volley Krapkowice oraz Grupa Polcontrol AZS UZ i MGLKS Sobieski Oława.

DSC 4154

O godzinie 11:00 na boisku zmierzyły się drużyny MKS MOS Płomień Sosnowiec i PV Volley Krapkowice. Drużyna MKS MOS Płomień Sosnowiec nie miała litości dla przeciwnika. Sosnowiczanki kontrolowały przebieg gry przez cały mecz, wykorzystując skuteczne ataki i solidną grę w obronie. Drużyna PV Volley Krapkowice starała się odwrócić losy spotkania, jednak nie była w stanie przełamać zaciętej obrony przeciwniczek, co doprowadziło do zakończenia meczu wynikiem 3:0.

DSC 4318

O godzinie 14:00 emocje sięgnęły zenitu! Na boisku walczyły drużyny Grupa Polcontrol AZS UZ i MGLKS Sobieski Oława. Gra była pełna spektakularnych akcji. Drużyny wymieniały się objęciem prowadzenia przez trzy sety. Czwarty set spowodował, że serca zielonogórskich kibiców zamarły, jedanak akademiczki dzięki wspaniałej grze zespołowej i udanych zagrywkach wyrównały wynik 2:2. W decydującym 5 secie obie drużyny walczyły bardzo zaciekle. Po ponad dwugodzinnych zmaganiach zwycięzcą została drużyna MGLKS Sobieski Oława. (22:25, 25:22, 16:25, 25:22, 11:15).