Zebranie i podsumowanie dokonań sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

We wtorek 30 września w Raculce odbyło się zebranie sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, które było okazją do podsumowania dokonań sekcji w ostatnim roku, a także wyboru Rady Sekcji na nowy 2014/15 rok akademicki.

Spotkanie rozpoczęło się od miłego akcentu uhonorowania brązowych medalistek AMP w jeździectwie w klasyfikacji Uniwersytetów, które odbyły się w Drzonkowie. Agnieszka Bakalarczyk i Ida Wasilik odebrały z rąk dyrektora Klubu Marka Lemańskiego i Przewodniczącego Sekcji Krzysztofa Pawlickiego okazjonalne derki.

Naszym zawodniczkom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Następnie Krzysztof Pawlicki i dyrektor Marek Lemański podsumowali działalność sekcji jeździeckiej, ze szczególnym omówieniem AMP w jeździectwie, którego nasz Klub był organizatorem. W opinii uczestników
imprezy Mistrzostwa były dużym sukcesem organizacyjnym, wielu wyrażało zdanie, że AMP w jeździectwie powinny odbywać się co roku w Drzonkowie.

Zwieńczeniem spotkania były wybory władz sekcji jeździeckiej na rok akademicki 2014/15.

Przewodniczącą Rady Sekcji została Roksana Raniś (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a członkami Krzysztof Pawlicki i Wojciech Serwa.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

Dodatkowe informacje