Najpopularniejszy Sportowiec! Zgłoś się do Plebiscytu i zgarnij 500 zł

bachanalia-loczkoRusza trzecia edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku Akademickiego 2018/2019. Do wtorku przyjmujemy zgłoszenia kandydatów. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami.

ns-3ed

Czytaj więcej...

We wtorek Bachanaliowy Bieg o Puchar JM Rektora UZ (info)

bachanalia-loczkoChcesz już 21 maja otrzymać wpis do indeksu z WF, robiąc sobie wolne do końca semestru? A może chcesz taki prezent podarować znajomemu, który bardziej tego potrzebuje? Weź udział w Biegu o Puchar Rektora. 

bieg

Czytaj więcej...

Lubuskie Igrzyska Studentów: Zielona Góra - Gorzów Wlkp. 22:14

azs-logoWe wtorek, 14 maja Miasto Sulechów gościło blisko 60 żaków, biorących udział w zmaganiach: plażowej piłki siatkowej, minigolfa, boccia oraz tenisa ziemnego. To kolejne wydarzenie z cyklu Lubuskich Igrzysk Studentów AZS.

LIS 2019

Czytaj więcej...

#ruszsięnaBachanalia! Kalendarz sportowych imprez Bachanaliowych

bachanalia-loczkoW poniedziałek, 20 maja wystartują Dni Kultury Studenckiej. Nasz Klub przygotował 11 wydarzeń sportowych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego. Trwają jeszcze zapisy!

bachanalia

Czytaj więcej...

W najbliższy wtorek biuro Klubu będzie nieczynne (14.05.2019)

zamknieteInformujemy, że we wtorek 14.05.2019r. biuro Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w następnych dniach!

Szatnia Akademików: podsumowanie sezonu szczypiornistów

indexPodsumowanie sezonu w wykonaniu piłkarzy ręcznych, pytania o przyszłość, jak również o niezbędne ruchy kadrowe w perspektywie kolejnego sezonu - to główne tematy Szatni Akademików na antenie Radia Index 96 FM.

Czytaj więcej...

Finał Aktywnie Zmieniaj Siebie! Nowy etap czas zacząć (foto)

logo aktywniezsTrzy i pół miesiąca temu uczestnicy projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie zaufali zespołowi specjalistów, w całkowitej odmianie swojego wizerunku. W środę, 17 kwietnia w Licheniu pod Koninem nastąpił finał aktywnych metamorfoz.

aktywniezs

Czytaj więcej...

wesolych

Liderzy Uniwersyteckiej Ligi Futsalu ustępować nie zamierzają

indexNie mieli problemów z przeobrażeniem się w zorganizowany zespół. W końcu studiują na jednym kierunku. Mowa tutaj o drużynie Laboratorium Numer Trzy, która znajduje się na czele stawki w Uniwersyteckiej Lidze Futsalu.

ulf index

Czytaj więcej...

Radio Index: Student, który chce zostać mistrzem świata

indexPiotr Konwa na co dzień studiuje informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jego pasją jest jazda na rowerze. Właśnie przygotowuje się do Akademickich Mistrzostw Polski, a następie chce powalczyć o złoto w światowym czempionacie.

konwapiotr

Czytaj więcej...

Nasi sportowcy na Orlen Przedszkoliada Tour 2019

azs-uz-logo-50x50W najbliższą sobotę, 23 marca w Hali Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. prof. Szafrana 6 w Zielonej Górze odbędzie się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków ? ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.

przedszkoliada

Czytaj więcej...