Komunikat!

Już we poniedziałek, 26.02 w Ośrodku Jeździeckim w Raculce odbędzie się zebranie organizacyjne dla wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jeździeckich w semestrze letnim. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy!

Co jest grane? Kalendarzyk kibica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

W ostatnim czasie to futsaliści mają najwięcej do roboty. Do niedawna grali jeszcze w Akademickich Mistrzostwach Polskim, skąd przywieźli brąz, dodatkowo występują w lidze, ale rywalizują także w halowych mistrzostwach Polski, tak jak w ten weekend. Oprócz Persy grają również siatkarze.

27835888_2087796644693731_142761197_o.jpg

Czytaj więcej...

Komunikat!

Informujemy, iż w dniach 22-23.02.2018 biuru Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Do zobaczenia w poniedziałek!

Szatnia akademików: Futsaliści z niedosytem po AMP-ach

6. miejsce w klasyfikacji generalnej i brązowe medale w kategorii uniwersytetów - to dorobek Uniwersytetu Zielonogórskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie.

szatnia_akademikow-530x298.png

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu w wydaniu akademików

Futsaliści Uniwersytetu Zielonogórskiego z tegorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Polski wrócili z brązem w kategorii uniwersyteckiej, w "generalce" zajmując 6. pozycję, natomiast szczypiorniści przegrali z wiceliderem I ligi, Nielbą Wągrowiec. Szczegóły poniżej.

Prezentacja1_1.jpg

Czytaj więcej...

Co jest grane? Kalendarzyk kibica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Po raz kolejny w ostatnim czasie hala przy ul. Prof. Szafrana wolna będzię od ligowych zmagań akademików. Nie oznacza to, że nasi sportowcy spędzą weekend bezczynnie. Szczypiorniści pojadą do Wągrowca na spotkanie z Nielbą, futsaliści natomiast zagrają w turnieju finałowym AMP. 

herb-ku-azs-uz-zielona-gora.jpg

Czytaj więcej...

Szatnia akademików: AZS rozbija bank!

Znakomity weekend w wydaniu akademików. Czołówka najważniejszych drużyn wygrała swoje mecze. W programie "Szatnia akademików" gościem Marcina Krzywickiego był trener futsalistów Maciej Górecki. 

szatnia_akademikow-530x298.png

Czytaj więcej...

Komunikat!

W dniu 20.02.18r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali nr 103 SWFiS Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana  6 odbędzie się zebranie członków: fakultetów, fakultetów Sulechów, jeździectwa, sportu niepełnosprawnych, 13 sekcji i działaczy naszego Klubu na którym dokonamy wyboru 9. delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawcze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków Klubu z powyższych sekcji. 
 

Co było grane? Podsumowanie weekendu w wykonaniu akademików

Takie weekendy to my lubimy! Czołówka najważniejszych zespołów akademickich wygrała swoje spotkania, niektórzy nawet te, które wedle przypuszczeń przegrać powinni. Pełna lista wyników poniżej. 

Prezentacja1_1.jpg

Czytaj więcej...

Co jest grane? Kalendarzyk kibica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego (6)

Dużo będzie się działo w ten weekend w hali przy ul. Prof. Szafrana. Ligowe spotkania zagrają siatkarze i szczypiorniści i siatkarze. Szczegóły poniżej. 

27655133_1549707571733859_3002351174123959915_n.jpg

Czytaj więcej...

Szatnia akademików: Ci, co grali wygrywali!

W ten poniedziałek gośćmi Marcina Krzywickiego w audycji "Szatnia akademików" byli szczypiorniści, którzy w ubiegły weekend na wyjeździe pokonali Real Astromal Leszno 23:20. Warto dodać, że była to jedyna sekcja walcząca o ligowe punkty. Oprócz piłki ręcznej będzie też mowa o futsalistach, którzy dopiero wrócili z półfinałów AMP-ów, a już szykują się do walki w Pucharze Polski. Szczegóły poniżej.

szatnia_akademikow-530x298.png

Czytaj więcej...