Sportowe Święto Kobiet już 6 marca na UZ

azs-uz-logo-50x50Zielonogórzanki mają okazję spędzić swój dzień bardzo aktywnie! W środę, 6 marca w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się Sportowe Święto Kobiet. Przy dobrej muzyce, Dziewczyny pokażą siłę na wspólnym treningu fitness "Girl Power".

Girl Power 1080x1350

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentek i pracownic Uniwersytetu Zielonogórskiego. Do wzięcia udziału mogą czuć się zaproszone również absolwentki uczelni, członkinie AZS, mieszkanki Zielonej Góry i okolic. Jeśli znajdą się chętni Panowie do aktywnego świętowania z Kobietami to również znajdzie się miejsce.

"To wspólna inicjatywa Uniwersytetu Zielonogórskiego, Fundacji Akademickiego Związku Sportowego, KU AZS UZ i Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UZ. Chcemy aktywizować i integrować środowisko akademickie poprzez wspólnie podejmowaną aktywność fizyczną" - mówi Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Działu Promocji UZ.

Każda zakwalifikowana osoba otrzyma od organizatorów pamiątkową koszulkę techniczną oraz butelkę wody. Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się poprzez formularz elektroniczny dostępny pod linkiem: https://forms.gle/QcYDFrqZXkKQKqpf9.

Trening potrwa 60 minut i rozpocznie się o godzinie 14.00 w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Profesora Szafrana 6. Godzinę wcześniej wystartuje biuro zawodów. Każda zakwalifikowana do udziału osoba powinna zgłosić się do biura zawodów maksymalnie 10 minut przed rozpoczęciem treningu.

"Cieszę się, że wychodzimy z kolejną inicjatywą upowszechniania kultury fizycznej. Jestem przekonany, że limit miejsc szybko zostanie osiągnięty, a hala przy ul. Prof. Szafrana 6 wypełni się dziesiątkami kobiecych uśmiechów" - podsumowuje Tomasz Grzybowski, wicperezes KU AZS UZ, kierownik SWFiS UZ.

Informacja dla studentek UZ:
W przypadku studentek, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, Biuro Promocji UZ przygotuje usprawiedliwienia z nieobecności na zajęciach, po wcześniejszym dokonaniu zgłoszenia elektronicznego do udziału i przesłania informacji na maila: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja dla pracownic UZ:
Panie, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu, mogą zwolnić się u swojego przełożonego i podpisać listę obecności na miejscu. Decyzja jest uzgodniona z Kanclerz Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Promocji UZ, Studium Wychowania Fizycznego, Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, KU AZS UZ oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UZ.

Dodatkowe informacje